Samo wybielanie zębów w domu jest tanie, wygodne i daje gwarancję rozjaśnienia naszego uśmiechu, lecz efekt końcowy nie będzie tak oszałamiający, jak po wybieleniu zębów z użyciem lampy. Pamiętajmy też, że wybielanie zębów tego typu sprawdza się najlepiej w przypadku powierzchownych przebarwień. Wybielanie zębów - rodzaje i zalety. Biały kolor zębów, prócz oczywistych względów estetycznych, znamionuje również brak chorób a także gwarantuje piękny uśmiech.
Białe zęby doskonale poprawiają humor i sprawiają, że jeszcze częściej się uśmiechamy.
Jest wiele metod wybielania zębów, ale nie wszystkie przynoszą zamierzony efekt. Posłuchajcie naszego eksperta stomatologa Iwony Gnach-Olejniczak z Unident Union Dental Spa. Najkorzystniejszymi dla naszego zdrowia metodami wybielania zębów, są oczywiście zabiegi wykonywane przez doświadczonego stomatologa, na przykład przy użyciu lamp wybielających.
W tym celu stosuje się różnego rodzaju lampy (halogenowe, LE plazmowe), zwykle emitujące światło niebieskie, które najskuteczniej pobudza reakcję nadtlenku wodoru. Pierwszym etapem wybielania zębów u stomatologa jest wizyta konsultacyjna. Lekarz ma wówczas możliwość przeprowadzenia wywiadu z pacjentem, sprawdzenia stanu jego uzębienia oraz zalecenia najodpowiedniejszej metody wybielania zębów, która uwzględnia czynniki zdrowotne, fizyczne oraz finansowe. Obecnie do wybielania zębów stosuje się dwie metody.
Jedna metoda wybielania zębów to metoda nakładkowa, a druga to laserowa.
Nakładkowa metoda wybielania zębów polega na samodzielnym przeprowadzaniu jej w domu. Pacjent, który stosuje tą metodę nakłada na noc indywidualne. Paski i pasty wybielające – najtańszym i najprostszym sposobem ogólnodostępnym są wszelkiego rodzaju pasty i paski wybielające. Są to zazwyczaj produkty o zawartości substancji aktywnej o wiele niższej niż profesjonalne preparaty używane w gabinetach.
Co za tym idzie ich skuteczność i efekty tej rodzaju wybielania są dużo mniejsze. Czy wybielanie zębów węglem jest skuteczne? Dowiedzcie się już teraz! Być może taki opis to przesada, ale oddaje zasadę - szorując zęby węglem traktujemy nasze zęby czymś w rodzaju drobniutkiego papieru ściernego. Inne metody Jak sami widzicie, o opisanych tutaj domowych sposobach wybielania zębów należy raczej zapomnieć.
Z reguły nie dają rewelacyjnych wyników. Cena wybielania zębów uzależniona jest od metody, jaką chcemy zastosować. Ile kosztuje wybielanie zębów z użyciem lamp? Czy warto wybielać zęby domowymi sposobami? Poznaj orientacyjne ceny wybielania zębów!
Coco Glam Activated Organic Charocal Proszek do wybielania zębów 30g - opinie. Ja regularnie myję zęby- rano, wieczorem, czesto też w ciągu dnia kiedy poczuje taką potrzebę, ale dopiero teraz dotarło do mnie i muszę się przyznać, że nie myje ich nawet w te minimum min książkowe i zalecane.
Niestety, jak donoszą stomatolodzy, niewiele. Rodzaje lamp do wybielania zębów. Do zabiegów wybielających przeznaczonych jest kilka rodzajów lamp, które różnią się między sobą mocą emitowanego światła i trwałością efektów po zabiegu. Wyróżnia się: lampę LED – wybielanie zębów lampą LED należy do jednej z najtańszych metod zmiany barwy zębów.
Warto pamiętać, że skuteczne wybielanie zębów lampą możliwe jest tylko przy zachowaniu pewnych warunków, dotyczących zarówno okresu przed zabiegiem, jak i po nim. Siekacze tworzą przednią część łuków zębowych i dzielą się na przyśrodkowe oraz boczne (zwane również pierwszymi i drugimi). Lampa do wybielania zębów. Dzisiejsza stomatologia oferuje nam bezbolesne i nieszkodliwe dla szkliwa metody wybielania zębów, między innymi wybielanie zębów lampą LED w gabinecie stomatologicznym, a także żele rozjaśniające do użytku domowego lub profesjonalnego. Domowe wybielanie zębów węglem aktywnym.
Aktywny węgiel wybiela zęby dzięki swojej zdolności pochłaniania zanieczyszczeń oraz delikatne mechaniczne ścieranie osadu nazębnego. Węgiel możesz kupić w każdej aptece, w formie tabletek lub kapsułek. Do wybielania zębów wygodniejszy będzie ten w kapsułkach. Podsumowując, prawdziwymi rywalami są tutaj zestawy do wybielania zębów dentystycznych i domowych. Zapewnią Ci pożądane wyniki w jak najkrótszym czasie.
W naszym PCI ASKODENT proponujemy pacjentom dwie metody wybielania: Pierwsza to wybielanie metodą nakładkową. Polega ona na przygotowaniu dla Państwa indywidualnych, przezroczystych nakładek, na które aplikuje się żel do wybielania, o właściwym stężeniu dla danego pacjenta, w zależności od wrażliwości zębów. Warto zauważyć, że szkliwo nie powinien mieć idealnie biały kolor, jak pokazano w reklamie gumy do żucia. Naturalny odcień - lekko żółtawy.
Więc nie wstydź się tego, jak to jest absolutnie normalne. Istnieje tak kosztowne i niskich kosztów metody wybielania zębów. Procedura ta może być wykonywana w gabinecie iw domu. Pamiętaj, że stan uzębienia to tylko po części kwestia genów, zaś w przeważającej mierze to skutek odwracalny.
Niektórzy z natury nieco pożółkłe zęby (w kolorze kości słoniowej), a u większości żółte uzębienie to wynik diety czy nałogów. Zęby człowieka (łac. dens – ząb, l.mn. dentes) – złożone, twarde twory anatomiczne w jamie ustnej. Stanowią element układu trawienia służąc do odgryzania kęsów i rozdrabniania pożywienia. Różne rodzaje nakładek na zęby. Tak więc pod pojęciem nakładek na zęby rozumiane są następujące rozwiązania: Nakładki na zęby do wybielania – na przykład termokurczliwe nakładki wybielające.
Ochronne nakładki na zęby – często używane przez profesjonalnych sportowców lub osoby czynnie uprawiające sporty kontaktowe.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.